Viljakus

cute_baby_girl_with_towel_after_bath_studio_shot_isolated_on_whitevw-jpg__616x216_q85_crop_subject_location-22791214

Edu saladus: määrake kindlaks oma ovulatsiooni ning viljakuse tipphetke aeg

Paljud paarid, kes üritavad last saada, eriti need, kellel on probleeme vähenenud viljakusega, kogevad suurt meelehärmi ja stressi. Rõõmurikkad ootused muutuvad kiirelt pettumusteks.

Baby-Comp® suudab rasestumisest tingitud stressi leevendada, määrates täpselt kindlaks teie menstruaaltsükli optimaalselt viljakad päevad ning aidates lahendada individuaalseid rasestumisega seotud probleeme.

Iga Baby-Comp®-i mikroarvuti sisaldab enam kui 700 000 tsüklist koosnevat andmebaasi. Temperatuuriandur loeb teie basaalset kehatemperatuuri 1/100 kraadi täpsusega 30 sekundi jooksul. Baby-Comp® mitte ainult ei hoia kokku teie aega ja pingutusi, vaid on ka täpne, usaldusvääne ning tõendatult tulemuslik.

KAS TEATE, MILLAL ON TEIE TSÜKLI KÕIGE VILJAKAMAD PÄEVAD?

Viljakuse jälgimise seade mõõdab teie kehatemperatuuri oraalselt iga päev kohe pärast ärkamist ning võrdleb seda automaatselt salvestatud infoga sadade tuhandete naiste tsüklite kohta, et teie individuaalset viljakustsüklit täpselt kindlaks määrata, analüüsida ja kuvada. Baby-Comp® mitte ainult ei prognoosi täpselt teie kõige viljakamaid päevi, vaid registreerib ka selle, kui ovulatsiooni ei toimu, või kui teil on hormonaalseid tasakaaluhäireid, mis võivad põhjustada varajasi raseduse katkemisi (kollakeha häired).

tsukkel

Tuvastatakse hormonaalsed tasakaaluhäired

Kollakeha (ladina keeles Corpus luteum) on ajutine endokriinne struktuur, mis on seotud progesterooni tootmisega, olulise naissuguhormooniga, mis tekib vahetult pärast ovulatsiooni. Kollakeha on kude, mis ümbritseb munasarjast eralduvat munarakku ning toodab vajalikku progesterooni, et viljastatud munaraku emakasse jõudmise ajaks oleks emaka limaskest valmis viljastunud munarakku vastu võtma, et see saaks kinnituda.

Kui viljastunud munarakk on emakasse kinnitunud, võtab platsenta progesterooni tootmise üle ning jätkab seda kuni raseduse lõpuni.

Kollakeha mängib seega olulist rolli rasestumisel ning raseduse säilitamisel.

Baby-Comp® ei jäta hormoonide olemasolu ning nende taseme kõikumisi märkamata, kuna iga hormoon toob kaasa muudatuse kehatemperatuuris, isegi kui see on vaid kerge.

Tänu oma tundlikule termomeetrile suudab Baby-Comp® tuvastada kõrgenenud kehatemperatuure ning hindab ka nende kõikumiste pikkust, võimaldades sellel tuvastada kollakeha häireid, mis põhjustavad varajasi raseduse katkemisi või muid hormonaalseid tasakaalutusi.

Baby-Comp® kannab teie eest head hoolt ning on nii teile kui teie günekoloogile väärtuslikuks diagnostiliseks vahendiks, võimaldades hinnata teie hormonaalset tasakaalu, kuna see on rasestumisel ning raseduse säilitamisel ülimalt olulise tähtsusega.

Baby-Comp® kuvab rasedust

Baby-Comp®-i abil teate kohe, millal olete rasestunud – Baby-Comp® tuvastab kõrgenenud kehatemperatuuri, mis on tingitud raseduse ajal toodetavatest hormoonidest.

Baby-Comp® tuvastab tõenäolise raseduse vaid 15 päeva pärast viljastumist ning 18. päevaks kinnitab Baby-Comp® teie raseduse kindlalt.

Baby-Comp® – kaks funktsiooni – kõik, mida vajate loomulikuks pereplaneerimiseks

Baby-Comp®-i viljakusarvutit on võimalik kasutada mitte ainult efektiivseks toeks rasestumisel, vaid ka loomuliku raseduse ennetamise vahendina. Äärmiselt täpne ovulatsiooni prognoosija ning tipptasemel viljakate ja mitteviljakate päevade arvuti võimaldavad teil kontrollida ja otsustada, millal ja kas sooviksite rasestuda või seda loomulikul teel vältida.

Baby-Comp®-i kahe funktsiooniga pereplaneerimise / raseduse ennetamise meetod toimib kõige loomulikumal, tervislikumal ning täielikult usaldusväärsel, kliiniliselt tõendatud viisil ilma, et peaksite tarvitama kahjulikke rasestumisvastaseid vahendeid ning ühtlasi pole sellel ka kõrvalmõjusid.

baby-comp2-jpg__3744x5616_q85_crop_subject_location-17821818_upscale