Menstruatsioonitsükkel

cycle

Järgnev graafik illustreerib naise igakuise tsükli individuaalseid protsesse ning näitab, kuidas need kehatemperatuuri kõveral peegelduvad.

TIPPTASEMEL EFEKTIIVSUS MILJONI SISSEEHITATUD MÄLUSSE SALVESTATUD TSÜKLI NING BIO-MATEMAATILISE PROGNOOSIMISEGA

Lady-Comp on programmeeritud kõigi loomulikku pereplaneerimist puudutavate uuringuandmetega ning selle andmebaasi kuulub enam kui 900 000 tsüklit. Seade kasutab bio-matemaatilisi prognoosivaid arvutusi ning kõige uuemaid arvutitehnoloogiaid. See on personaalne loomuliku raseduse ennetamise / pereplaneerimise seade, mis õpib ära teie individuaalse tsükli ja kohandub sellega olenemata ebaregulaarsustest või tsükli pikkusest. Lady-Comp on ühekordne ost, mille puhul puuduvad lisakulutused, ning selle kliiniliselt tõendatud täpsus on 99,3%.

Meie viljakusarvutid on liidriteks loomuliku raseduse ennetamise ja pereplaneerimise valdkonnas, kuna nende täpsus on võrdne kõige populaarsemate rasestumisvastaste meetoditega, samas puuduvad neil kõrvalmõjud.

Kui soovite saada teada kõiki hormoontablettide ja spiraalide kasutamisega seotud kõrvalmõjusid (sh vähk, viljatus) ning seda, miks need toimivad ka pesastumisvastaselt, luues värskelt viljastunud embrüo jaoks vaenuliku endomeetriumi, lugege palun:

TEIE IDEAALNE VALIK – LADY-COMP VÕI BABY COMP?

Selleks, et saada rohkem teada Lady-Compi usaldusväärsuse ja omaduste kohta, lugege palun: „Lady-Comp – loomulik raseduse ennetamine ilma rasestumisvastaste vahenditeta koos täpse ovulatsiooni prognoosi ning kalkulaatoriga – tipptasemel efektiivsus“

Lisainfot Baby-Compi viljakust toetava seadme, mis on mõeldud paaridele, kellel on raskusi rasestumisega, kohta leiate siit: Baby-Comp – kõigile naistele, kes soovivad kiirelt rasestuda

Korduma kippuvad küsimused on toodud jaotises „Hea teada“: „Küsimused ja vastused“

tsukkel