Loomulik Pereplaneerimine

loomulik

Lady-Comp toetab teie loomulikke raseduse vältimise ja pereplaneerimise eesmärke täiesti ainulaadsel viisil

Kui soovite rasedust vältida loomulikul teel, ilma oma keha kunstlikele meetoditele allutamata, siis on see loomulik rasestumise vältimist võimaldav seade teie jaoks ideaalne valik. Lady-Comp on intelligentne, mitteinvasiivne, loomulik rasestumisvastane meetod – järgmise põlvkonna viljakuse jälgimise seade, mis õpib ära, analüüsib ja näitab ovulatsiooni, viljakaid ja mitteviljakaid päevi 99,3% täpsusega ning on vaba invasiivsetest hormoonidest ja kõrvalmõjudest.

Lady-Comp® on ideaalne valik igale naisele, kes väärtustab terviseteadlikku elu ning mittehormonaalset rasestumise vältimist. Meie viljakuse jälgimise seadmed on naiste seas tuntud kui Euroopa kõige usaldusväärsemad ja enim soovitatud rasestumise vältimise ja loomuliku pereplaneerimise seadmed.

Vaadake meie uut animeeritud videoselgitust: Lady-Comp – videoselgitus

 

logo_lc

LIHTNE VILJAKUSE JÄLGIMINEimage_lc-jpg__800x800_q85_crop

Meie enimmüüdud Lady-Comp®-i toode on teaduslikult tõestatud, loomulik, hormoonivaba, eetiline raseduse vältimise / pereplaneerimise meetod, mille tõhusus on võrdne kõige populaarsemate, kuid kahjulike ja sekkuvate rasestumisvastaste meetoditega või neist isegi suurem.

Lady-Comp® on lihtne ja mitteinvasiivne ning mõeldud koduseks kasutamiseks.

See kõrgelt hinnatud loomulik rasestumisvastane jälgimisseade on varustatud 2 AAA patareiga ning seda saab sünkroniseerida teie arvutiga, mis annab teile vabaduse loomulikku viljakuse jälgimise viisi nautida.

Ühinege tuhandete naistega üle kogu maailma, kes juba naudivad Lady-Compi kasutamist.

Teie elu mugavamaks muutmiseks pakume paindlikke maksegraafikuid ning diskreetset ja turvalist pakendamist.

logo_lc_basic

ÕPPIGE OMA KEHA TUNDMAimage_lc_basic-jpg__800x800_q85_crop

Lady-Comp basic® on tipptasemel loomulik rasestumisvastane jälgimisseade, mis võimaldab teil hõlpsalt ja täpselt oma viljakust ning menstruaaltsüklit jälgida.

Lady-Comp võimaldab teil nautida loomulikku viljakuse jälgimist ilma vajaduseta kasutada rasestumisvastaseid vahendeid ja ilma kõrvalmõjudeta.

Lady-Compi töötas välja günekoloogide ja tarkvaraspetsialistide meeskond. Tehnoloogia aluseks on uusimad loomuliku pereplaneerimisega seotud uuringud, mida on kombineeritud enam kui 25 aasta jooksul kogutud ulatuslike andmete ja kliiniliste uuringutega.

Lady-Compi on mugav kasutada, kuna selle mõõtmed on vaid 9 × 2,7 cm.

 

pearly_1

LIIKUVATELE NAISTELEimage_pearly-jpg__800x800_q85_crop

pearly® on meie väiksem loomulikuks ja eetiliseks rasestumise vältimiseks / pereplaneerimiseks mõeldud kompuuter, mille tõhusus on võrdne või kõrgem kui kõige populaarsematel, kuid kahjulikel ja sekkuvatel rasestumisvastastel meetoditel.

Lihtne ja mitteinvasiivne pearly sobib ideaalselt igapäevaseks kasutuseks; selle suurus 6,3 × 10 sentimeetrit tähendab, et patareidel töötav pearly® on piisavalt väike igasse käekotti mahtumiseks.

Ideaalne aktiivsetele naistele, kes on liiguvad sageli ringi. Ühinege tuhandete naistega üle kogu maailma, kes juba pearly®-t naudivad.

Pakume mugavat 4- või 6-kuulist maksegraafikut koos diskreetse ja turvalise pakendiga.

 

daysy-logo

TEIE ISIKLIK VILJAKUSKALKULAATORdaysy_mech_img-jpg__800x800_q85_crop

Meie uusim viljakuse jälgimise seade Daysy® on õhuke ja seksikas, kuid kasutab siiski usaldusväärset viljakusalgoritmi ning värvikoodidega valgussignaale, et märkida viljakaid ja mitteviljakaid päevi.

Daysy®-t võib kasutada üksi või sünkroniseeritult vastava rakendusega daysyView®, et saaksite oma tsükli kohta detailset infot vaadata. Meetod on täiesti loomulik ning kõrvalmõjudeta.

Daysy® on loodud ja sertifitseeritud Euroopas registreeritud meditsiiniseadmena (CE märgistus).

Daysy® võimaldab teil nautida samasugust kindlustunnet nagu mitmed hormonaalsed meetodid, kuid sellega ei kaasne kõrvalmõjusid. Lisaks ei mõjuta ega muuda daysy® teie tsüklit mitte mingil viisil.