Ebaregulaarsed tsüklid ei ole probleemiks

irregular2

Kõikumised menstruaaltsüklis on osa iga naise elust. Lady-Comp on progressiivne seade, mis tähendab, et see põhineb progressiivsetel igapäevastel vaatlustel iga individuaalse menstruaaltsükli viljakate ja mitteviljakate faaside loomulikult esinevate märkide ja sümptomite kohta.

Lady-Comp märkab ovulatsiooniga seotud muutusi ning on seega võimeline kohtlema iga tsüklit unikaalsena olenemata ebaregulaarsustest.

MENSTRUAALTSÜKLI EBAREGULAARSUSED ON TAVALISED

Tsükli ebaregulaarsused on tavalised – kõigil naistel ei ole regulaarseid tsükleid. On mitmeid faktoreid, mis võivad mõjutada menstruaaltsükli regulaarsust, sealhulgas haigused, reisimine, hormonaalsed tasakaalutused, stress, pikem pidutsemine, unetus, toitumisest tingitud faktorid, suitsetamine jne.

Arvuti arvutab välja tsükli tulevase kulgemise ning sellele vastava viljakuse astme vastavalt juba sisestatud temperatuurinäitudele. Need kalkulatsioonid tehakse iga individuaalse naise põhjal ning moodustavad tüüpilised temperatuuri tõusud ja langused enne ja pärast ovulatsiooni.

LadyComp analüüsib iga temperatuurinäidu täpsust. Kui seade tuvastab ebanormaalse kõikumise, jäetakse see tähelepanuta ning see ei mõjuta teie viljakate päevade prognoosi arvutamist.

MENSTRUAALTSÜKLIT MÕJUTAVAD FAKTORID

Naise tsüklit on võimalik kergelt tasakaalust välja ajada. See on eriti märgatav füüsilise ja emotsionaalse stressi oludes. Mitmete naiste puhul võivad olukorrad nagu eksamid või puhkus menstruatsiooni edasi lükata või isegi täielikult alla suruda.

MIS VÕIB TSÜKLIT MÕJUTADA?

– Stress

– Range dieet, nälgimine

– Võistlussport

– Muutunud unerütm

– Ravimid

– Hädaolukorrad

– Hormonaalsed häired