Osta Lady-Comp viljakusmonitor veebist

loomulik

logo_lc_baby

AITAB UNISTUSTEL REALISEERUDAimage_lc_baby-jpg__800x800_q85_crop

Meie uus Lady-Comp Baby® seade ei ole mitte ainult väga usaldusväärne ja efektiivne pereplaneerimise meetod, mille puhul pole vaja kasutada rasestumisvastaseid vahendeid, vaid Lady-Comp® suudab aidata ka paare, kellel on viljakusega probleeme.

Lady-Comp Baby® maksimeerib teie võimalusi rasestuda, kuna see on varustatud unikaalse viljastumise planeerimise tarkvaraga. Lady-Comp Baby® registreerib selle, kui teil ei toimu ovulatsiooni, või selle, kui teil on hormonaalseid tasakaalutusi, mis võivad tingida varaseid raseduse katkemisi.

Meie klientide seas korraldatud küsitlused näitasid, et 75% naistest, kes olid varasemalt oma soovide vastaselt lastetud, jäid viimaks Lady-Comp Baby® abil rasedaks.

Pakume mugavat 4-kuulist või 6-kuulist maksegraafikut koos diskreetse ja turvalise pakendiga.

Original price was: 595.00 €.Current price is: 545.00 €.Lisa korvi

 

logo_lc

LIHTNE VILJAKUSE JÄLGIMINEimage_lc-jpg__800x800_q85_crop

Meie enimmüüdud Lady-Comp®-i toode on teaduslikult tõestatud, loomulik, hormoonivaba, eetiline raseduse vältimise / pereplaneerimise meetod, mille tõhusus on võrdne kõige populaarsemate, kuid kahjulike ja sekkuvate rasestumisvastaste meetoditega või neist isegi suurem.

Lady-Comp® on lihtne ja mitteinvasiivne ning mõeldud koduseks kasutamiseks.

See kõrgelt hinnatud loomulik rasestumisvastane jälgimisseade on varustatud 2 AAA patareiga ning seda saab sünkroniseerida teie arvutiga, mis annab teile vabaduse loomulikku viljakuse jälgimise viisi nautida.

Ühinege tuhandete naistega üle kogu maailma, kes juba naudivad Lady-Compi kasutamist.

Teie elu mugavamaks muutmiseks pakume paindlikke maksegraafikuid ning diskreetset ja turvalist pakendamist.

Original price was: 495.00 €.Current price is: 445.00 €.Lisa korvi

 

logo_lc_basic

ÕPPIGE OMA KEHA TUNDMAimage_lc_basic-jpg__800x800_q85_crop

Lady-Comp basic® on tipptasemel loomulik rasestumisvastane jälgimisseade, mis võimaldab teil hõlpsalt ja täpselt oma viljakust ning menstruaaltsüklit jälgida.

Lady-Comp võimaldab teil nautida loomulikku viljakuse jälgimist ilma vajaduseta kasutada rasestumisvastaseid vahendeid ja ilma kõrvalmõjudeta.

Lady-Compi töötas välja günekoloogide ja tarkvaraspetsialistide meeskond. Tehnoloogia aluseks on uusimad loomuliku pereplaneerimisega seotud uuringud, mida on kombineeritud enam kui 25 aasta jooksul kogutud ulatuslike andmete ja kliiniliste uuringutega.

Lady-Compi on mugav kasutada, kuna selle mõõtmed on vaid 9 × 2,7 cm.

pearly_1

LIIKUVATELE NAISTELEimage_pearly-jpg__800x800_q85_crop

pearly® on meie väiksem loomulikuks ja eetiliseks rasestumise vältimiseks / pereplaneerimiseks mõeldud kompuuter, mille tõhusus on võrdne või kõrgem kui kõige populaarsematel, kuid kahjulikel ja sekkuvatel rasestumisvastastel meetoditel.

Lihtne ja mitteinvasiivne pearly sobib ideaalselt igapäevaseks kasutuseks; selle suurus 6,3 × 10 sentimeetrit tähendab, et patareidel töötav pearly® on piisavalt väike igasse käekotti mahtumiseks.

Ideaalne aktiivsetele naistele, kes on liiguvad sageli ringi. Ühinege tuhandete naistega üle kogu maailma, kes juba pearly®-t naudivad.

Pakume mugavat 4- või 6-kuulist maksegraafikut koos diskreetse ja turvalise pakendiga.

 

daysy-logo

TEIE ISIKLIK VILJAKUSKALKULAATORdaysy_mech_img-jpg__800x800_q85_crop

Meie uusim viljakuse jälgimise seade Daysy® on õhuke ja seksikas, kuid kasutab siiski usaldusväärset viljakusalgoritmi ning värvikoodidega valgussignaale, et märkida viljakaid ja mitteviljakaid päevi.

Daysy®-t võib kasutada üksi või sünkroniseeritult vastava rakendusega daysyView®, et saaksite oma tsükli kohta detailset infot vaadata. Meetod on täiesti loomulik ning kõrvalmõjudeta.

Daysy® on loodud ja sertifitseeritud Euroopas registreeritud meditsiiniseadmena (CE märgistus).

Daysy® võimaldab teil nautida samasugust kindlustunnet nagu mitmed hormonaalsed meetodid, kuid sellega ei kaasne kõrvalmõjusid. Lisaks ei mõjuta ega muuda daysy® teie tsüklit mitte mingil viisil.

299.00 Lisa korvi