Ovulatsioon

lamavnaine

Ovulatsiooni prognoosimine

Andmed, mida arvutid kasutavad

… viljakate ja mitteviljakate päevade eristamiseks, põhinevad mõningatel naiste igakuiste tsüklite aluseks olevatel bioloogilistel faktidel.

ÜKS MENSTRUATSIOONITSÜKKEL – ÜKS OVULATSIOON

Igal naisel toimub ovulatsioon ainult ühe korra iga tsükli jooksul. Kui harvadel juhtudel peaks toimuma kaks või enam ovulatsiooni, toimuvad need 24 tunni jooksul. Pärast ovulatsiooni on munarakku võimalik viljastada maksimaalselt 18 tunni jooksul.

MEESTE VILJAKUS JA OVULATSIOON

Pärast vahekorda säilitab mehe sperma aktiivsuse ja viljakuse naise kehas maksimaalselt 3–5 päeva jooksul.

OVULATSIOONI AJASTAMINE

See tähendab, et iga tsükli jooksul on kuus päeva, mille jooksul naine võib rasestuda: viis päeva enne ovulatsiooni ning ovulatsiooni päeval.

LADY-COMP TOETAB TEIE EESMÄRKE NAGU EI MISKI MUU

Lady-Comp on programmeeritud kõigi loomulikku pereplaneerimist puudutavate uuringuandmetega. Selle andmebaasis sisaldub teave enam kui 900 000 tsükli kohta ning see kasutab bio-matemaatilisi ennustusarvutusi ja kõige uuemaid arvutitehnoloogiaid.

See on personaalne viljakuse jälgimise seade, mis õpib ära teie individuaalse tsükli ja ovulatsiooni ning kohandub sellele olenemata tsükli pikkuse ebaregulaarsustest.

Lady-Comp on ühekordne ost ilma lisakulutuste vajaduseta. Mitmed kliinilised uuringud kinnitavad, et selle täpsus on 99,3%.

menstruatsioon