Meetod

portrait_of_a_cute_young_female_lying_on_grass_fieldv2.jpg__616x216_q85_crop_subject_location-1489,796

Loomulik viljakuse jälgimine parimal viisil

Lady-Compi loomuliku pereplaneerimiseks mõeldud viljakuse jälgimise seadme väärtust on kinnitanud mitmed kliinilised uuringud ning enam kui 28 aastat kasutust Saksamaal ning Šveitsis.

Iga menstruaaltsükli jooksul on kuni seitse päeva…

… mille jooksul naine rasestuda võib: viis päeva enne ovulatsiooni ning ovulatsiooni aeg.

Selleks, et selle suhteliselt lühikese perioodi jooksul mitte rasestuda, on paljud naised valmis oma heaolu igapäevaselt olulisel määral vähendama, seades seeläbi oma tervise ning seksuaalelu rasestumisvastaste meetodite tõttu suure pinge alla.


Kas see peab nii olema? Meie ütleme „ei“!


Meie tõhus viljakusmonitor määrab kindlaks teie viljakad päevad ning näitab teile, millal teie ovulatsioon toimub, jäädvustades, analüüsides ja säilitades andmeid teie menstruaaltsükli kohta. Lady-Comp on uue generatsiooni loomulik viljakuse jälgimise meetod, mis on kliiniliselt tõestatud ning 99,3% usaldusväärne – see täpsus on võrdne kõige populaarsemate, kuid invasiivsete rasestumisvastaste meetoditega.

Kuidas Lady-Comp töötab?

Meie loomulikud pereplaneerimise arvutid on programmeeritud täpselt kindlaks määrama ja kuvama naise kehas toimuva ovulatsiooni aega. Ovulatsioon põhjustab kerge, kuid märgatava tõusu kehatemperatuuris. Kui mõõdate sensori abil oma kehatemperatuuri iga päev enne tõusmist, hindab viljakusarvuti andmeid ning tunneb kiirelt ära teie individuaalse viljakusmustri.

Viljakal perioodil kuvab arvuti punast tuld ning mitte viljakas faasis näitab arvuti rohelist tuld. Kuvatud info kehtib järgneva 24 tunni jooksul

tsukkel