Lady-Comp Baby

beebi

Stressivaba pereplaneerimine

Rasestuge kiirelt Baby-Compi viljakuse jälgimise seadet kasutades

Kui sooviksite jääda rasedaks stressivabalt ning keerukaid protseduure vältides, on ettevõtte Valley-Electronics nutikas ovulatsiooni ja raseduse jälgimise seade just teile.

Baby-Comp® määrab teie hommikuse kehatemperatuuri järgi täpselt kindlaks parima aja rasestumiseks ning annab teile teie menstruaaltsükli kõige viljakamatel päevadel teada, millal on õige aeg püüda rasestuda.

Baby-Comp®-i digitaalne viljakuse jälgimise seade suudab rohkematki: see kasutab statistilisi ja planeerimismeetodeid, et tuvastada mitmesuguseid viljatuse põhjuseid ning aitab seega lahendada individuaalseid probleeme viljastumisel ja rasestumisel.

Lisaks sisaldab Baby-Compi integreeritud rasestumise planeerimise tarkvara valikulist soo ennustamise meetodit (kas laps tuleb poiss või tüdruk) ning kinnitab raseduse koos täpse eeldatava sünnikuupäevaga.

Kõik see teeb Baby-Comp®-ist ühe parima Ühendkuningriigis saada oleva elektroonilise raseduse jälgimise seadme.

 

logo_lc_baby

AITAB UNISTUSTEL REALISEERUDAimage_lc_baby-jpg__800x800_q85_crop

Meie uus Lady-Comp Baby® seade ei ole mitte ainult väga usaldusväärne ja efektiivne pereplaneerimise meetod, mille puhul pole vaja kasutada rasestumisvastaseid vahendeid, vaid Lady-Comp® suudab aidata ka paare, kellel on viljakusega probleeme.

Lady-Comp Baby® maksimeerib teie võimalusi rasestuda, kuna see on varustatud unikaalse viljastumise planeerimise tarkvaraga. Lady-Comp Baby® registreerib selle, kui teil ei toimu ovulatsiooni, või selle, kui teil on hormonaalseid tasakaalutusi, mis võivad tingida varaseid raseduse katkemisi.

Meie klientide seas korraldatud küsitlused näitasid, et 75% naistest, kes olid varasemalt oma soovide vastaselt lastetud, jäid viimaks Lady-Comp Baby® abil rasedaks.

Pakume mugavat 4-kuulist või 6-kuulist maksegraafikut koos diskreetse ja turvalise pakendiga.