Efektiivsus

efekt

Ohutu ja usaldusväärne viljakuse jälgimise seade esimesest päevast alates!

Lady-Comp on kõrgtaseme viljakuse jälgimise seade, mis on loodud ja sertifitseeritud meditsiiniseadmena ning mis vastab kõigile vajalikele CE (Euroopa sertifikaat) ja ISO nõuetele. Lady-Compis kasutusel oleva algoritmi usaldusväärsust kinnitab selle enam kui 28-aasta pikkune kasutus Saksamaal ja Šveitsis.

Lady-Compi tõhususele on antud kliiniliselt tõestatud 0,7 Pearli indeks, mis tähendab, et see on 99,3% täpne. Näiteks pillide Pearli indeks on 0,1 kuni 0,9, samas kui spiraali tõhususele on antud tunduvalt madalam hinnang, mis jääb 1 ja 3 vahele.

Sellest tulenevalt on meie viljakusarvutid liidriteks nii loomulike raseduse vältimise kui ka pereplaneerimise meetodite hulgas ning nende täpsus on võrdväärne kõige populaarsemate rasestumisvastaste meetodite omaga. Lady-Compi abil saate selle kindluse saavutada 100% loomulikult, eetiliselt ning ilma kõrvalmõjudeta.

Töökindlus, mida saate usaldada

Viljakusarvuti mõõdab teie basaaltemperatuuri (basal body temperatuure – BBT) igal hommikul pärast ärkamist, kasutades selleks kõige täpsemat temperatuurisensorit (täpsus 1/100 kraadi). Seejärel võrdleb see seda automaatselt oma bio-matemaatilise prognoosimistarkvaraga ning kõigi kättesaadavatest pereplaneerimise uuringutest salvestatud informatsiooniga. Samuti võrdleb see andmeid teiste naiste sadade tuhandete tsüklitega, et teie individuaalset tsüklit määratleda, analüüsida ja kuvada.

Lady-Comp suudab pakkuda parimat viljakuse jälgimise võimalust ning seega on selle näol tegu naistele ohutu ja loomuliku raseduse vältimise ja pereplaneerimise meetodiga.

ROHKEM INFOT USALDUSVÄÄRSUSE KOHTA LEIATE SIIT: KOKKUVÕTE AVALDATUD UURINGUTEST.

lady-comp1-jpg__300x300_q85_crop_upscale