Miks Lady-Comp?

vordlus

Lisainfo Lady-Compi kohta

Lady-Comp – loomulik raseduse ennetamine / pereplaneerimine ilma rasestumisvastaste vahenditeta koos täpse ovulatsiooni prognoosimise ja kalkuleerimisega ning tipptasemel efektiivsusega

Lady-Comp on programmeeritud kõigi loomulikku pereplaneerimist puudutavate uuringuandmetega, see sisaldab andmebaasi enam kui 900 000 tsükli kohta ning kasutab bio-matemaatilisi prognoosimisarvutusi ja kõige uuemaid arvutitehnoloogiaid.

See on personaalne viljakuse jälgimise seade, mis õpib ära teie individuaalse tsükli ja kohandub sellele, olenemata ebaregulaarsustest tsükli pikkusest.

Lady-Comp on ühekordne ost, mille puhul ei teki korduvaid kulusid. Mitmed kliinilised uuringud kinnitavad selle 99,3% tõhusust. Lady-Comp toetab teie loomuliku pereplaneerimise eesmärke nagu ei miski muu.

Kaks eesmärki – kõik, mida vajate loomulikuks pereplaneerimiseks

Meie nutikaid viljakusarvuteid on võimalik kasutada mitte ainult loomulikuks rasestumise kontrollimiseks, vaid ka rasestumiseks – täpse ovulatsiooni prognoosija ning viljakate ja mitteviljakate päevade kalkulaatori abil saate kontrollide ja otsustada, millal rasestuda sooviksite, ja seda kõige loomulikumal ja tervislikul ning täielikult usaldusväärsel moel. Kuna meetodiga ei kaasne invasiivseid hormoone ega kõrvalmõjusid, saate nautida mugavust ja rahulolu, mille toob kaasa loomulikkus, mitte keemiliste hormoonide mõju all olemine.

Lady-Compi on väga lihtne kasutada

Teie hommikuse suukaudselt mõõdetud kehatemperatuuri alusel määrab viljakusarvuti kindlaks teie viljakad päevad ning näitab teile, millal toimub ovulatsioon, salvestades, analüüsides ja säilitades selleks andmeid teie menstruaaltsükli kohta.

See jälgib igapäevast viljakust ning annab teile teada päevadest, millal võite rasestuda – ovulatsioonipäeval ning viis päeva enne ovulatsiooni.

Pole hormoone – pole kõrvalmõjusid

Iga tsükli jooksul on kuus päeva, millal naine võib rasestuda: viis päeva enne ovulatsiooni ning ovulatsiooni päeval. Lady-Compi kasutamisel ei pea te võtma kunstlikke hormoone ega kasutama mehhaanilisi spiraale. Kui soovite lugeda täielikku nimekirja kõrvalmõjudest (vähk, viljatus), mis on seotud hormoontablettide või emakasiseste vahendite (spiraal) kasutamisega, ning samuti seda, miks need toimivad pesastumisvastaselt, tekitades värskelt viljastatud embrüo jaoks vaenuliku limaskesta, klõpsake palun siia:

Te ei pea oma keha normaalseid funktsioone alla suruma, et olla teie ise.

Lihtne kasutada – 30 sekundit päevas

Esmalt mõõdetakse kehatemperatuur ning siis palutakse infot menstruatsiooni kuupäevade kohta. Seda infot hinnatakse ning võrreldakse enam kui 700 000 tsükliga. Seejärel antakse diagnoos järgneva 24 tunni (ning järgneva kuue päeva) viljakuse kohta.

Selle diagnoosi usaldusväärsust on kinnitanud mitmed kliinilised testid.

Te peate vaid iga päev üht nuppu vajutama ning oma kehatemperatuuri oraalselt arvuti temperatuurisensoriga mõõtma. Selleks kulub iga päev vaid 30 sekundit.

Lady-Comp pole mitte ainult ohutu ja usaldusväärne, vaid ka kiire ja lihtsalt kasutatav.

Iga korraga parem

Alguses peaksite oma ärkamisjärgset kehatemperatuuri mõõtma nii regulaarselt kui võimalik, sest mida rohkem infot arvuti kogub, seda lihtsam on täpsustada viljakate (punaste) päevade arvu. Arvuti on ohutu alates esimesest mõõtmisest. Mida rohkem andmeid te arvutile annate, seda paremini arvuti teid tunneb.

99,3 PROTSENTI EFEKTIIVSUST – KLIINILISELT TÕESTATUD USALDUSVÄÄRSUS

Viljakusarvuti mõõdab igal hommikul pärast ärkamist teie basaalset kehatemperatuuri, kasutades selleks kõige täpsemat temperatuurisensorit (täpsusega 1/100 kraadi). Seejärel võrdleb see andmeid automaatselt oma bio-matemaatilise prognoosimistarkvaraga ning kõigi kättesaadavate pereplaneerimist puudutavate teadusuuringute kohta salvestatud infoga.

Samuti võrdleb see automaatselt andmeid sadade tuhandete teiste naiste tsüklitega, et teie individuaalset tsüklit kindlaks määrata, analüüsida ja kuvada. Seetõttu ongi nutikas viljakusarvuti üks maailma kõige efektiivsemaid viljakuse jälgimise seadmeid. See on 99,3% efektiivne juba esimesest kasutuskorrast. Pearli indeks 0,7 tähendab, et see 100% loomulik meetod on 99,3% ohutu ja tõhus.

Seega on meie viljakusarvutid loomuliku, rasestumisvastaste vahendite vaba pereplaneerimise ja eetilise raseduse ennetamise liidriteks ning nende täpsus on võrdne kõige populaarsemate rasestumisvastaste meetoditega, kuid meie meetodil puuduvad kõrvalmõjud.

Kulutõhus ja soodne

Niivõrd kvaliteetse viljakusarvuti ost on pikaajalises plaanis majanduslikult mõistlik – see on ühekordne väljaminek ilma mingite lisakuludeta ning keskmine Lady-Compi kasutusiga on umbes 10 aastat!

– Ühekordne ost

– Eeldatav kasutusiga üle 10 aasta

– Väga vastupidav

– Kvaliteetne

– Valmistatud Saksamaal

– Puuduvad lisakulutused testribadele

– Tasuta tsükliandmete väljatrükk ja ekspertanalüüs

Paindlik

– Loomulikuks raseduse ennetamiseks ja viljastumiseks

– Võimalik uuendada Baby-Compi seadmeks

– Lady-Comp sobib vahetustega töötajatele

– Töötab hästi ka ebaregulaarsete graafikute korral.

– Sobiv väikeste lastega emadele

– Lady-Comp sobib sageli reisivatele inimestele

– Töötab vooluvõrgust või akutoitel

Lihtne

– Lihtne kasutada

– Iga päev kulub vaid 30 sekundit

– Punane tuli = viljakas

– Roheline tuli = mitteviljakas

– Kollane tuli = (õpib – arvestage viljakana)

– Usaldusväärne äratuskell

– Tsükli hõlbus analüüsimine – kasulik PMSi ja viljakusprobleemide korral

Ohutu, usaldusväärne ja loomulik

– Ovulatsiooniandmete täpne kuvamine

– Ka keerukate tsüklite äärmiselt usaldusväärne tõlgendamine

– Ei võta arvesse tavapäratuid temperatuurinäite

– Teeb tasa puuduolevad temperatuurinäidud

– Kõrvalmõjud puuduvad

– Hormoone pole vaja kasutada

– Ei tekita jäätmeid

– Viljakusravimeid pole vaja kasutada

– Ei mõjuta emapiima

Teenindus

– Klienditugi

– Valikuline laiendatud viieaastane garantii

– Tasuta tsükliandmete väljatrükk ja analüüs

Lady-Compi kasutegurid

– Erakordselt usaldusväärne kõigi tsüklite, ka ebaregulaarsete, tõlgendamine

– Asendab automaatselt puuduolevad temperatuurinäidud

– Eeldatav kasutusiga üle 10 aasta

– Tunneb ära hormonaalsed tasakaalutused

– Tõhus alates esimesest päevast

image_lc-jpg__800x800_q85_crop